Search
Close this search box.
مرکز ماموگرافی دیجیتال در تهران

بهترین ماموگرافی در تهران

مراجعه به بهترین مراکز ماموگرافی در تهران چه مزایایی دارد؟ آیا می دانید خدمات بهترین ماموگرافی تهران چیست؟ اگر می خواهید به بهترین شکل ممکن ماموگرافی را انجام دهید، لازم است به مرکزی مراجعه کنید که نسبتا به آشنایی لازم را دارید و می دانید می تواند به بهترین شکل ممکن نیاز شما را برطرف سازد. در این زمینه شه شما پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله زیر را بخوانید.

بهترین مامو گرافی در تهران کدام مرکز است؟

بهترین سونوگرافی در تهران مرکزی است که علاوه بر وجود پرسنل متخصص از تجهیزات لازم برخوردار باشد. بنابراین لازم است قبل از مراجعه به بهترین مرکز ماموگرافی در تهران به این نکته توجه کنید که مرکز مورد نظر شما چه امکاناتی در زمینه تصویر برداری از پستان و خدماتی که شما می خواهید، ارائه می دهد.

ماموگرافی

بهترین مرکز ماموگرافی دیجیتال در تهران

بهترین مرکز همان مرکزی است خدمات دیجیتال نیز ارائه دهد. ماموگرافی سه بعدی و برخی از خدماتی که برای غربالگری و یا پیگیری سلامت شما لازم است به مرکزی مراجعه کنید که این خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که ماموگرافی دیجیتال چه تفاوتی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت ماموگرافی گرافی دیجیتال و آنالوگ هر دو روش برای تصویربرداری پستان هستند، اما با استفاده از تکنولوژی‌های متفاوت انجام می‌شوند.

ماموگرافی آنالوگ با استفاده از فیلم حساس به نور انجام می‌شود. در این روش، پستان بین دو صفحه فلزی قرار می‌گیرد و سپس اشعه روی پستان تابیده می‌شود. شعاع این اشعه از طریق پستان عبور کرده و تصویر پستان را شکل می‌دهد.

تصویر برداری سرطان پستان

اما ماموگرافی گرافی دیجیتال از فناوری دیجیتال برای تصویربرداری استفاده می‌کند. در این روش، پستان بین دو صفحه فلزی قرار می‌گیرد و سپس یک سیستم دیجیتال تصویربرداری، تصویر پستان را ایجاد می‌کند. تصاویر حاصل از ماموگرافی گرافی دیجیتال به صورت دیجیتال ذخیره می‌شوند.

مزیت اصلی استفاده از ماموگرافی گرافی دیجیتال این است که تصاویر دقیق‌تری را به دست می‌آورد و باعث کاهش تعداد مورد نیاز برای تشخیص سرطان سینه می‌شود.

اصلی ترین خدمات بهترین مرکز ماموگرافی در تهران

بهترین مرکز ماموگرافی باید خدماتی را ارائه دهد که به بیماران امکان می‌دهد تا به سرعت و با دقت بالا تشخیص دهند که آیا در سینه اختلالی وجود دارد یا خیر. برخی از خدماتی که بهترین مراکز ماموگرافی ارائه می‌دهند عبارتند از:

ماموگرافی دیجیتال: این روش تصویربرداری دقیق‌تری را به دست می‌آورد و باعث کاهش نیاز به تعویض فیلم و بیشتر کردن سرعت پردازش تصاویر می‌شود.

سونوگرافی پستان: این روش تصویربرداری که با استفاده از امواج صوتی انجام می‌شود، به عنوان تکمیلی برای ماموگرافی استفاده می‌شود و به ویژه برای زنان جوان و دارای بافت پستان چرب مفید است.

امکان انجام بیوپسی: در صورتی که مشکوک به وجود توده‌ای در پستان باشید، برخی از مراکز ماموگرافی آزمایشات بیوپسی را برای تایید تشخیص ارائه می‌دهند.

مشاوره ژنتیکی: برخی از مراکز ماموگرافی مشاوره ژنتیکی را برای زنانی که خانواده‌ای دارای سابقه سرطان پستان هستند، ارائه می‌دهند.

تیم پزشکی متخصص: بهترین مراکز ماموگرافی دارای تیمی از پزشکان متخصص و متخصصین پرستاری هستند، که با تجربه و دانش کافی برای تشخیص و درمان بیماری‌های پستان مجهز هستند. بانوانی که به علت نگرانی‌های مربوط به سلامت پستانشان نیاز به پشتیبانی روانی دارند، باید به مراکزی مراجعه کنند که این خدمات را ارائه می‌دهند.

تشخیص ریسک سرطان سینه: شاید برایتان جالب باشد بهترین مراکز ماموگرافی در تهران خدماتی دارد که می تواند به بانوان در تشخیص ریسک سرطان سینه کمک کند.

ماموگرافی بدون درد : ماموگرافی بدون درد در مرکز تصویربرداری پرتوی مهر قابل انجام می باشد. لذا در بانوانی که به دلیل داشتن سینه های حساس نگران درد در حین انجام ماموگرافی هستند، می توانند به دلیل بهره بری از دستگاه های به روز مرکز پرتوی مهر این نگرانی را به حداقل برسانند.

ماموگرافی در تهران

ماموگرافی در پرتوی مهر

مرکز ماموگرافی پرتوی مهر واقع در تهران میدان ونک مفتخر است با تجهیزات پیشرفته در زمینه تصویربرداری پستان توانسته در زمینه تشخیص زودهنگام سرطان سینه قدم موثری بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین گرفتن نوبت می توانید با شماره تماس های مرکز تصویر برداری پرتوی مهر ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

از چه سنی باید به دنبال بهتر مرکز ماموگرافی در تهران باشید؟

ماموگرافی غربالگری معمولا از 40 سالگی آغاز می شود. اما از سن پایین تر بسته به علائم برای تشخیص ممکن است زودتر نیز به این خدمات نیاز پیدا کنید.

آیا مراکز ماموگرافی مشاوره دارند؟

برخی از بهترین مراکز ماموگرافی در تهران بسته به نیاز شما از خدمات مشاوره رایگان بهره مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط