Search
Close this search box.
هزینه ماموگرافی 1402

هزینه ماموگرافی در سال 1402

هزینه ماموگرافی در سال 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا قیمت ماموگرافی در سال 1402 نسبت به پارسال تغییر کرده است؟ در این مقاله از وبسات مرکز تصویر بردای پرتوی مهر قصد داریم به قیمت این خدمات بپردازیم. از آجایی که ماموگرافی یکی از غربالگری های مهم بانوان است بنابراین به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جدول هزینه ماموگرافی در تهران سال 1402

لازم به ذکر است ارغام ذکر شده در جدول تعرفه دولتی بوده و ممکن است قیمت این خدمات بسته به تجیهزات مرکز و دیگر خدمات رائه شده متفاوت باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص لازم است با مرکز مورد نظر تماس حاصل کرده و آن را بسته به نیازتان جویا شوید.

هزینه مرکز دولتیهزینه مرکز خصوصیسهم بیمار بیمه شده سهم سازمان بیمه تامین اجتماعی و سلامت
1,206,0002,352,0001,507,800844,200
در جدول بالا هزینه ها به ریال می باشد

توجه توجه : هزینه های ذکر شده در جدل بالا مربوط به سال 1402 می باشد.

هزینه ماموگرافی

چه خدماتی در ازای پرداخت هزینه ماموگرافی دریافت می کنید؟

در صورت پرداخت هزینه ماموگرافی در بهترین مرکز ماموگرافی در تهران می توانید از خدمات زیر بهره مند شوید:

  • ارایه تصویر سه بعدی به همراه گزارش آنالیز و محاسبات کمی
  • همچنین تصاویر برای سی تی اسکنMRI، PET/CT ، SPECT
  • تصویربرداری EOS
  • ماموگرافی همراه با پردازش چند بعدی بر روی تصاویر با دستگاه تصویربرداری کالیبراسیون و تنظیم پارامترهای تصویربرداری
  • نظارت حین ماموگرافی
  • امکان سیستم پاسخ دهی آنلاین

در صورتی که نیاز به خدمات دیگر داشته باشید، ممکن است قیمت ها نیز بسته به آن متغیر باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با این موضوع با موسسه تصویر برداری پرتوی مهر تماس حاصل کنید.

تاثیر بیمه بر هزینه ماموگرافی

هزینه خدمات ماموگرافی مشمول بیمه می شود. شما می توانید در صورت دارا بومدن بیمه تامین اجتماعی، سبلامت و یا سایر بیمه ها هزینه کمتری بپردازید. همانطور که احتملا از جدول بالا متوجه شدید، بیمه بودن شما در کاهش هزینه های موگرافی تاثیر دارد. بنابراین اگر بیمه هستید، بهتر است به مرکزی مراجعه کنید که با بیمه های مختلف طرف قرارداد دارد. در آن صورت لازم است بخشی از هزینه های این آزمایش را که در جدول تحت عنوان سهم بیمار بیمه شده میبینید، بپردازید.

ماموگرافی در تهران

هزینه ماموگرافی به چه چیزی بستگی دارد؟

هزینه ماموگرافی بسته به خدماتی که شما نیاز دارید، قابل تغییر است. به عنوان مثال هزینه ماموگرافی دیجیتال با ماموگرافی سه بعدی با ماموگرافی دیجبتال متفاوت خواهد بود. در برخی از یا خدمات با پیشرفته ترین تکنیک های روز دنیا به عکس برداری از ناحیه سینه می پردازد. بنابراین بدیهی است که هزینه های آن هم بسته به خدماتی که ارائه می شود، متفاوت باشد.

سخن آخر

ماموگرافی یک روش تشخیصی است و از بعد از 40 سالگی نیز ممکن است به صوت روتین در غربلگری های بانوان تجویز شود. این به این دلیل است است که شما از خطراتی مانند سرطان سینه در امان بمانید. گاهی با پرداخت هزینه های کوچک مانند انجام این آزمایش می توانید خود را یک عمر از خطر مرگ در اثر سرطان بیمه کنید. بنابراین به شما توصیه می شود این آزمایش را جدی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط